נפגעתם בתאונת דרכים? תאונת עבודה? מהרו ליצור קשר עם עורך דין נזקי גוף!

נפגעתם בתאונת דרכים? תאונת עבודה? חושדים שהנזק הגופני שנגרם לכם הוא תולדה של אבחון ואו טיפול רשלני ולקוי? בנסיבות הללו, מוטב שתיוועצו בעורך דין נזקי גוף! עורך הדין מסביר שדיני נזיקין מהווים חלק מהמשפט האזרחי בישראל, ונחשבים לאחד מהתחומים המורכבים והמאתגרים ביותר, מאחר ושלובים בהם בכפיפה אחת מספר אפיקים מקצועיים מקבילים. 

 

יתירה מכך, לא זו בלבד שהם דורשים ידע ובקיאות בהיבט המשפטי, אלא גם שיתופי פעולה בין אנשי מקצוע מתחומים שונים, החל מרופאים ומומחים תעסוקתיים, ועד למומחי בטיחות ומהנדסים, כאשר בכל תיק עולה הצורך בניתוח מעמיק ופרטני, תוך הצלבתן של כול הנקודות שבהן משיק תחום המשפט עם תחום הרפואה ותחומים נוספים בהתאם למקרה הספציפי.

 

הקצאת משאבים נפשיים להתמודדות מול גופים וארגונים גדולים

לעתים קרובות קורה שנפגעי גוף מוצאים את עצמם במצב לא פשוט בניסיונם לממש ולמצות את זכויותיהם, שכן פגיעות הגוף מסבות להם סבל רב ולא אחת מלוות בהשלכות מרחיקות לכת, אם בנוגע להיבט הפיזי ואם מבחינת המשאבים הנפשיים הנדרשים להם לצורך ההתמודדות עם המציאות החדשה שנכפתה עליהם כתוצאה מהפגיעה. 

 

עם זאת, דווקא בימים סגריריים אלו, נאלצים הנפגעים להתמודד בחזית נוספת אל מול ארגונים וגופים גדולים כמו המוסד לביטוח לאומי ואו חברות הביטוח, רשויות ציבוריות, מעסיקים, בתי חולים, או כול גורם האחראי באופן ישיר או בעקיפין לנזק, בגין התרשלות או הפרת חובה חקוקה. בנסיבות הללו, הצעד ההגיוני והטוב ביותר הוא לפנות לעורך דין נזקי גוף לצורך קבלת ייעוץ משפטי מקצועי.

 

תחומי העיסוק של עורך דין המתמחה בנזקי גוף

עורך דין נזקי גוף עוסק במכלול רחב של תחומים שונים, החל מייעוץ וייצוג לקוחות במקרים של תאונות דרכים, תאונות עבודה ותאונות שאירעו במסגרת השירות הצבאי, דרך רשלנות רפואית, רשלנות מעסיקים ותאונות שהתרחשו במרחב הציבורי, וכלה במקרים של תאונות אישיות בבית ופציעות תלמידים במוסדות חינוך, בקייטנות, חוגים וכן הלאה. 

 

הטיפול בתיק מתחיל בהערכת היתכנות התביעה וסיכויי ההצלחה שלה, כשבשלבים הבאים מתגבשת דרך הפעולה המתאימה ביותר למקרה הספציפי ונאספים מלוא המסמכים שעשויים לשמש כראיה לאירוע הפגיעה ולהיקף הנזק שנגרם ללקוח. בהקשר זה, חשוב להבהיר שקיימות מגוון אפשרויות משפטיות שונות, כשהשאיפה היא לבחור באפשרות שבאמצעותה ניתן להעלות את סיכויי ההצלחה ולמקסם את סכום הפיצוי המגיע לנפגע.